osobiste wycieczki studentek turystyki

Pomysł na wczasy w Wisełce

Niewielka miejscowość Wisełka jest doskonałą propozycją na letni wypoczynek. Czeka tutaj na nas duża dawka spokoju i relaksu. Nie oznacza to jednak, że jest tutaj nudno. Wręcz przeciwnie, liczba atrakcji i możliwości na ciekawe spędzenie czasu z pewnością nas zaskoczy. Wisełka to doskonała opcja dla osób aktywnych. Bogate walory przyrodnicze oraz malownicze krajobrazy zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Infrastruktura wypoczynkowa Wisełki z pewnością nas zaskoczy ➳http://meteor-turystyka.pl/noclegi,wiselka,0.html. Znajdziemy tutaj wiele różnych ofert. Turystyka w tym regionie rozwija się dynamicznie. Coraz więcej turystów chce spędzić swój wolny czas właśnie tutaj. Bez wątpienia miejscowość ma swoim gościom wiele do zaoferowania. Jednak żadne wczasy nie będą udane bez odpowiedniego miejsca kwaterunkowego. Jakie więc noclegi Wisełka może nam zaproponować?

Jeśli lubimy bliski kontakt z naturą, z pewnością spodobają się nam gospodarstwa agroturystyczne oraz kempingi. Nocleg w otoczeniu pięknej przyrody jest możliwy także w domku letniskowym. W Wisełce funkcjonują również ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty oraz pokoje gościnne. Z pewnością każdy wybierze tutaj coś dla siebie. Wioska jest położona na obrzeżach Wolińskiego Parku Narodowego. Pod obszar parku podlega głównie największa wyspa w Polsce, czyli Wolin. Czekają tutaj na nas niezwykle malownicze krajobrazy. Park zachwyca klifowym wybrzeżem, porośniętym bukami. Co ciekawe, można tutaj znaleźć także pamiątki po wojnie, pod postacią bunkrów oraz okopów. Park obfituje w liczne szlaki turystyczne oraz ścieżki edukacyjne. Jednym z ciekawszych elementów jest niewątpliwie Zagroda Pokazowa Żubrów. Roślinność nadmorska jest zachwycająca i wyjątkowa. Znajdziemy tutaj wiele rzadkich i chronionych gatunków. Jeśli chodzi o faunę, uważa się, że w tym regionie jest ona bardzo zróżnicowana. Szlak brzegiem Morza Bałtyckiego to inaczej szlak czerwony. Wędrówka całą trasą zajmuje z pewnością sporo czasu, gdyż trasa ma aż 19 km. Oprócz niewątpliwie pięknych widoków ze strony Bałtyku, czeka tutaj na nas sporo niespodzianek. Warto zatrzymać się chwilę przy punkcie widokowym Kawcza Góra. Ciekawym elementem szlaku jest także latarnia morska Kikut. Trasę możemy sobie podzielić na kilka części. Z pewnością dostarczy nam wiele niezapomnianych wrażeń estetycznych. Wczasy w Wisełce będą z pewnością udane.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>