osobiste wycieczki studentek turystyki

Termy Podhalańskie w Białym Dunajcu

Możliwość skorzystania z usług basenów termalnych, to bardzo atrakcyjna oferta dla wielu turystów z całego świata. Warto więc wybrać do zakwaterowania pobliskie noclegi. Biały Dunajec (info meteor) oferuje skorzystanie z wielu kwater w sąsiedztwie terapeutycznych Term Podhalańskich. Mają one w sobie wiele dobrego, dlatego tego typu baseny termalne są licznie odwiedzane przez dzieci oraz dorosłych. Jest to okazja na skuteczny relaks oraz bardzo dogodny wypoczynek na wakacjach. Podhale (info blog), to przecież najpiękniejszy obszar górski w naszym kraju.

Termy Podhalańskie (info mapa) czynne są dla zainteresowanych osób przez cały rok, co jest ich ogromnym atutem. Jest to świetna oferta skierowana przede wszystkim do osób, które dużo czasu spędziły na nartach lub na spacerach górskich. Jedną z największych atrakcji turystycznych w tym miejscu jest składająca się z trzech torów zjeżdżalnia rodzinna, gdzie naprawdę przyjemnie i zabawnie można spędzić wolny czas. Dostępny jest tam również brodzik z ciepłą wodą przeznaczony dla najmłodszych osób. Skorzystać można także z basenów posiadających mineralizowaną wodę, która daje poczucie komfortu wszystkim turystom. Z tego też względu ta baza noclegowa zyskuje coraz większą popularność nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Do wyboru zainteresowani mają w Termach Podhalańskich również bicze wodne, urządzenia do hydromasażu, czy też sauny. Jak widać wyraźnie, nikt nie powinien w tym miejscu narzekać na nudę, gdyż jest to kompleks bogato wyposażony w atrakcje wodne dla osób w różnym wieku. Nad bezpieczeństwem turystów czuwają tam oczywiście ratownicy wodni, więc każdy może skupić się jedynie na wodnych szaleństwach, bez obaw o swoje zdrowie. Każdy może zdecydować z jakiej sauny chce konkretnie skorzystać, może to być np. sauna sucha, gdzie temperatura sięga nawet 100 stopni Celsjusza. Dodatkowo dla zainteresowanych dostępne w kompleksie basenów termalnych są też sauny mokre, czy też sauny na podczerwień. Każdy musi wiedzieć, z której chce skorzystać i jaka sauna go w danym momencie zadowoli. Bogaty wybór to duża zaleta tego miejsca, co chwalą sobie turyści.

Termy Podhalańskie to obowiązkowy punkt każdej wycieczki. Dzięki takim basenom termalnym można się skutecznie zrelaksować na wakacjach i zażyć kąpieli wodnej w jacuzzi, czy też skorzystać z wielu dostępnych w tym miejscu saun. Oczywiście warto zwrócić uwagę na noclegi w Białym Dunajcu, ponieważ znajdują się w tym kompleksie również dające dużo frajdy zjeżdżalnie.

«
»

One comment on “Termy Podhalańskie w Białym Dunajcu”

  1. DariA89 pisze:

    Takie termy to musi być wspaniałe miejsce, nie byłam nigdy, bo moja rodzina woli wakacje nad morzem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>