osobiste wycieczki studentek turystyki

Trzęsacza – wypoczynek w ciszy i spokoju

Trzęsacz to bardzo urokliwa miejscowość, położona nad morzem. Jej atutami na pewno są przede wszystkim cisza i spokój, czyli te czynniki, które coraz częściej mają wpływ na wybór idealnego miejsca na urlop. Fakt, że do tej miejscowości z każdym rokiem przyjeżdża coraz więcej osób sprawia, że bez problemu można tam znaleźć miejsce na sen, Trzęsacz bowiem pod tym względem bardzo szybko się rozwija. Ale nie tylko baza noclegowa rozbudowuję się prężnie, także różnorodne atrakcje i rozrywki dla przyjeżdżających turystów to zwiększająca się z każdym rokiem ilość możliwości.

Jedną z atrakcji tego miejsca jest możliwość wypoczynku na plaży. W sezonie letnim można liczyć na to, że nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwać będzie doświadczona kadra ratownicza. Poza możliwością kąpieli czy opalania bez problemu można także oddać się przyjemności uprawiania sportów wodnych, są tu bowiem ku temu bardzo dobre warunki pogodowe. Sprzęt, który jest do tego niezbędny, bez problemu można wypożyczyć na miejscu.

Trzęsacz to także piękna przyroda, której warto się przyjrzeć podczas spacerów. Szlaki turystyczne, zarówno te dla pieszych, jak też coraz większa ilość tych dla rowerzystów sprawiają, że o wiele łatwiej można znaleźć idealną dla siebie trasę. Prowadzą one nie tylko do interesujących miejsc ale także do wielu okolicznych miejscowości, w których także można znaleźć wiele ciekawych atrakcji dla całej rodziny. Podczas takich wędrówek na pewno trzeba obejrzeć ruiny kościoła. z tym miejscem związana jest bardzo interesująca legenda, której szczegóły znaleźć można w Multimedialnym Muzeum na Klifie. W placówce można także bez problemu znaleźć wiele informacji dotyczących historii tej miejscowości jak również obejrzeć związane z nią eksponaty.

Interesującym miejscem jest także pałac w Trzęsaczu, który przykuwa uwagę swoim pięknem. Obecnie znajduje się tam także stadnina koni, gdzie można oddać się przyjemności uprawiania jazdy konnej czy też zdecydować się na przejażdżkę bryczką. Z rodzinnych rozrywek, które można znaleźć w Trzęsaczu należy wymienić także jazdy na quadach czy też możliwość udziału w rozgrywkach paintball. Do dyspozycji odwiedzających ta miejscowość jest także między innymi pole do gry w minigolfa, doskonała rozrywka dla całej rodziny. Z pewnością więc z Trzęsacza można wywieźć ciekawe i niezapomniane wrażenia.

«
»

3 comments on “Trzęsacza – wypoczynek w ciszy i spokoju”

  1. Marcelina pisze:

    A ja prawie cały urlop w Trzęsaczu spędziłam grając w minigolfa, nawet nie wiedziałam, że to tak wciągająca gra

  2. Beatka7 pisze:

    @Marcelina to właśnie tak jest że odkrywamy coś nowego przez przypadek, a potem tak nas wciąga, że nie wiemy jak szybko mija czas. Ja tak miałam z jazdą konną :)

  3. świeżynka pisze:

    mnie też tak wciągnął minigolf w Trzęsaczu, bardzo mi się spodobało a teraz powoli zaczynam się uczyć normalnego golfa, ale chyba wole wersję mini

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>